WordPress veri tabanı sorunu: [Can't create/write to file '/tmp/#sql-temptable-a1a-92b7-99d.MAI' (Errcode: 30 "Read-only file system")]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wpdd_options`

Hindistan – AGR Turizm

m

Takip Edin
GO UP

Hindistan

ayırıcı
Fiyat
Aşağı kaydır

Hindistan

kişi başı

Tarihi boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Hindistan, renkli ve ilgili çekici festivalleri, dünyanın yedi harikasından biri olan Taç Mahal ve diğer mimari harikaları, doğal güzellikleri, plajları, renkli kültürel hayatı, bol baharatlı yemekleri ile Hint mutfağı, eğlenceli dansları, filmleri, kutsal saydıkları seremonileri ve dini törenleri ile ilgi çekici bir ülkedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hindistan nerede?
Güney Asya’da, Hint Okyanusu’nun kuzeyinde yer alır.

Hindistan’a nasıl gidilir?
Mumbai ve Yeni Delhi’de bulunan havalimanlarına dünyanın her yerinden uçuşlar mevcuttur. Diğer Hindistan şehirlerine gitmek isteyen yolcuların bu havalimanları üzerinden aktarma yapmaları gereklidir.

Hindistan’da kullanılan para birimi nedir?
Hindistan para birimi Hindistan Rupisi’dir.

Hindistan’da hangi diller konuşulur?
Hintçe ve İngilizce ülkenin resmi dilleridir.

Hindistan’a ne zaman gidilir?
Eski Hindu takvimi, yıl boyunca Hindistan’da altı farklı mevsim türünü tanımlar. Ancak Hindistan’ın farklı bölgelerinde her bölgenin kendine özgü bir hava durumu vardır. Gidilecek bölgeye göre kontrol edilmesi uygun olacaktır.

Hindistan’ın vize durumu nedir?
Hindistan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına turistik seyahatlerde vize uygulamaktadır.

Tur ve tatilinizi birlikte planlayalım!

Bizimle iletişime geçtiğiniz için mutluyuz. Lütfen tur talep formunu doldurun; güler yüzlü ekip üyelerimizden biri sizinle iletişime geçecektir.

    X
    PROGRAM TALEP FORMU