Size Özel Budva Turu Yurtdışı Turlar

SİZE ÖZEL TURLAR
**SİZE ÖZEL TURLARIMIZ, SALGIN SONRASI MİSAFİRLERİMİZİN BEKLENTİLERİNE UYGUN OLARAK ÜLKELER ARASI ALINMIŞ SEYAHAT KURALLARI KAPSAMINDA SAĞLIKLI VE GÜVENLİ SEYAHAT EDEBİLECEĞİNİZ, KONTENJANI 8 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILMIŞ TURLARDIR.


BUDVA TURU (3 GECE 4 GÜN)
THY İLE SEYAHAT  
4* OTELLERDE KONAKLAMA

BUDVA – CETİNJE – KOTOR 


TUR PROGRAMI

1.GÜN : İSTANBUL - BUDVA
Gezimizin ilk günü kalkıştan 3 saat önce Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Karadağ’a hareket. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından Başkent Podgorica’ya varış. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Özel aracımızla ile Budva Şehir merkezine hareket. Varışımız ile birlikte yaya olarak gerçekleştireceğimiz turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Budva Kalesi, Napolyon tarafından yaptırılmış hisar, Kale içinde ortaçağdan beri orijinal haliyle korunmuş dükkânlar, Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Marina bulunuyor. Budva’da öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından surlarla çevrili bir adacıkta kurulmuş St Stefan adasına hareket ediyoruz. Muhteşem manzarayı ölümsüzleştirmek için burada vereceğimiz fotoğraf molasından sonra zamanda adeta tarihi bir yolculuğa çıkacağınız kale duvarları içinde Arnavut kaldırımlı sokaklar arasında şehri keşfetmeye devam ediyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otele hareket.

KONAKLAMA: HOTEL NADEZDA 4*
2.GÜN : BUDVA
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün sürecek Öğle Yemekli Balkan Fiyortları Turu için hareket. Turumuz esnasında Adriyatik’in maviliğine kendinizi bırakabileceğiniz güzellikler eşliğinde teknemizle yola çıkacak ve fiyortların içerisinden geçerek bu muhteşem doğal güzellikleri keşfetme imkanı bulacağız. Dinlenerek vakit geçireceğimiz bu turumuzda güneşin, denizin ve manzaranın keyfini çıkaracağız. Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanlarda denize girebilirler. Tam gün sürecek tekne turumuzun ardından konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Sonrasında Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

KONAKLAMA: HOTEL NADEZDA 4*​​​​​​​


3.GÜN : BUDVA - CETINJE - KOTOR
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karadağ’ın ilk başkenti olan Cetinje kasabası ilk durağımız oluyor. Cetinje’de Osmanlı devletinin 1918 yılına kadar kullandığı, şu an tiyatro okulu olarak hizmet veren konsolosluk binasını ve Çetınje manastırını görüyoruz . Kısa bir şehir turu sonrası UNESCO tarafından koruma altına alınmış adriyatiğin en güzel koylarından birinde bulunan ortaçağ şehri Kotor’a hareket. Turumuz esnasında Silah Meydanı, Saat Kulesi, Utanç Sütunu, Aziz Trifun Katedrali, Zanaatçılar Sokağı, Tulumba Çeşmeleri, Nehir Kapısı, Aziz Luka meydanını gezdikten sonra muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz Kotor’da alışveriş ve öğle yemeği için için verilecek serbest zamanın ardından belirtilen saatte toplanma ve otele hareket. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

KONAKLAMA: HOTEL NADEZDA 4*​​​​​​​


4.GÜN : BUDVA - TİVAT -  İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kotor körfezinde bulunan, Tivat şehrine hareket. Akdenizin en iyi marinası kabul edilen Porto Montenegro ilk durağımız oluyor. İhtişamın ve lüksün adresi olan bu marinada kahve molası verip muhteşem yatları görebilir, dünyaca ünlü mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Rehberimiz eşliğinde Tivat Sahillerine inşa edilmiş tarihi Aziz Roko ve Aziz Sava kiliselerini gezip turumuzu sonlandırıp dönüş için Podgorica havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul’a hareket ve keyifli gezimizin sonu.

TUR FİYATLARI

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler
•    Türk Hava Yolları ile İstanbul – Podrgorica / Podgorica – İstanbul Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri 
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

•    Havalimanı karşılama ve tüm transferler

•    4* otellerde 3 gece konaklama

•    Şehir ve gümrük vergileri

•    Açık büfe sabah kahvaltıları

•    Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)

•    Tur boyunca kullanılacak Lüks Özel Araç ve profesyonel şoförlük hizmeti

•    Profesyonel rehberlik hizmeti

•    Programda belirtilen Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

•    Zorunlu Seyahat sigortası

 

 
Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler
•    Şahsi harcamalar

•    Otel ekstraları

•    Öğle yemekleri

•    Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

•    Programda açıkça belirtilmeyen tur ve transferler

•    Yemeklerde ve molalarda alınacak extra içecekler 

•    Türkiyenin her yerinden iç hat bağlantı ( 105€)
 

Mutlaka Okuyunuz
Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezimiz en az, en fazla 8 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir.
Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Acentamız’ın sorumluluğunda değildir.
Turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teyit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.

Tura Başlarken;
Değerli Misafirlerimiz sizleri program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.


YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.


BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 3 saat önce iç hat ise  saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.


PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.


PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza EURO almanız önerilir Yerel paraya çevrilmesi en masrafsız olan para birimidir.


İNTERNET: İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.


KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz. Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.


SAĞLIK: Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.


YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanız tavsiye ederiz


Vize ile ilgili önemli notlar;
T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. Geziye katılabilmek için seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport geçerlilik süresini kontrol etmek misafirlerimizin sorumluluğundadır. Pasaport süresi bitmiş veya 6 aydan az kalmış yolcularımızın tura katılamaması veya ülkeye giriş yapamaması durumunda acentamız sorumlu tutulamaz. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, (0212) 525 02 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ