BLOG

PASAPORT’UN ASLI ( EN AZ 6 AYLIK GEÇERLİ SÜRESİ OLACAK ) 2 ADET BİOMETRİK RESİM . . . PASAPORT’UN ASLI ( EN AZ 6 AYLIK GEÇERLİ SÜRESİ OLACAK ) 2 ADET BİOMETRİK RESİM .

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


Okunaklı Roma alfabesi ile usulüne uygun bir şekilde doldurulmuş ve imzalanmış bir (1) kopya vize başvuru formu (İngilizce ya da Türkçe) Vizenin sona ermesinden sonra en az üç (3) ay geçerlilik süresine ve en az 2 boş sayfası bulunan geçerli bir pasaport. Pasaportun ilk alınış tarihi son 10 yıl içersinde olmalıdır. Pasaportun bir (1) adet kopyası (boş sayfaların kopyalanmasıbgerekli değildir) Nüfus Cüzdanı fotokopisi Açık bir arkaplana sahip yakın bir zamanda çekilmiş pasaport boyutlarında iki (2) adet fotoğraf En az 30. Okunaklı Roma alfabesi ile usulüne uygun bir şekilde doldurulmuş ve imzalanmış bir (1) kopya vize başvuru formu (İngilizce ya da Türkçe) Vizenin sona ermesinden sonra en az üç (3) ay geçerlilik süresine ve en az 2 boş sayfası bulunan geçerli bir pasaport.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


1. Ana Belgeler: Başvuru sahibi tarafından tamamen doldurulmuş ve imzalanmış başvuru formu. Resmi Seyahat Belgesi (pasaport), vize geçerlilik süresinden en az üç (3) ay daha uzun bir süre için geçerli; en az iki boş sayfası bulunmalı ve önceki 10 yıl içinde verilmiş olmalıdır. 1.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


Ana Belgeler: Pasaportun aslı : Seyahat sonrası en az 3 ay gecerli olan bir pasaport ve pasaport’ta vize için en az 2 boş sayfa bulunmalıdır. Pasaportun veriliş tarihi 10 seneden önce olmamalıdır. Vize Başvuru Formu: Büyük harflerle veya daktilo ile yazılmış, eksiksiz, gerçeğe uygun doldurulmuş başvuru formu (E-Mail adresi ve cep telefonu numarası dahil). Ana Belgeler: Pasaportun aslı : Seyahat sonrası en az 3 ay gecerli olan bir pasaport ve pasaport’ta vize için en az 2 boş sayfa bulunmalıdır.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


Tüm masrafları karşılamaya yetecek yeterli miktarda para bulunan şahsi banka hesap cüzdanınız ve banka hesabınıza bağlı bankamatik kartınızın fotokopisi Başvuru sahibinin kendisi ya da geçimini sağlayan kişinin hazırlayacağı iş belgeleri Ҫalışan ise: Bağlı bulunduğu kurumdan Belçika resmi dillerinden birisinde veya İngilizce olarak yazılmış garanti yazısı İş yeri izin belgesi Ҫalıştığı şirkete ait imza sirküleri Ticaret odası kaydı Vergi Levhası Resmi gazete SGK işe giriş bildirgesi aslı ve fotokopisi Son üç aylık maaş bordrosu aslı İş veren ise: Şirketin antetli kâğıdına Belçika resmi dillerinden birisinde veya İngilizce olarak yazılmış vize başvuru yazısı. İmza sirküleri. Ticaret odası kaydı. Tüm masrafları karşılamaya yetecek yeterli miktarda para bulunan şahsi banka hesap cüzdanınız ve banka hesabınıza bağlı bankamatik kartınızın fotokopisi Başvuru sahibinin kendisi ya da geçimini sağlayan kişinin hazırlayacağı iş belgeleri Ҫalışan ise: Bağlı bulunduğu kurumdan Belçika resmi dillerinden birisinde veya İngilizce olarak yazılmış garanti yazısı İş yeri izin belgesi Ҫalıştığı şirkete ait imza sirküleri Ticaret odası kaydı Vergi Levhası Resmi gazete SGK işe giriş bildirgesi aslı ve fotokopisi Son üç aylık maaş bordrosu aslı İş veren ise: Şirketin antetli kâğıdına Belçika resmi dillerinden birisinde veya İngilizce olarak yazılmış vize başvuru yazısı.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


POLONYA VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR PASAPORT ( EN AZ 6 AYLIK SÜRESİ OLACAK ) 2 ADET BİOMETRİK RESİM ANTETLİ KÂĞIDA SEYAHAT AMACINI BELİRTEN DİLEKÇE ( YETKİLİ KİŞİ İMZALI ) SEYAHAT TİCARİ İSE DAVETİYE(ORİJİNAL VE ISLAK İMZALI) / TURİSTİK İSE OTEL VE UÇAK REZERVASYONLARI ŞİRKETİN İMZA SİRKÜLERİ DERNEK VEYA TİCARET ODASINDAN FAALİYET BELGESİ ASLI ( SON 3 AYLIK ) TİCARET SİCİL GAZETESİ SIRKETİN VE ŞAHSIN SON 3 AYLIK BANKA CÜZDANI FOTOKOPİLERİ(İLK DEFA VİZE ALACAKLAR İÇİN ASILLARI) VERGİ LEVHASI FOTOKOPİSİ 30. 000 EURO’LUK TÜM AVRUPADA GEÇERLİ SEYAHAT SİGORTASI (ÜCRETE DAHİL) T. C. POLONYA VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR PASAPORT ( EN AZ 6 AYLIK SÜRESİ OLACAK ) 2 ADET BİOMETRİK RESİM ANTETLİ KÂĞIDA SEYAHAT AMACINI BELİRTEN DİLEKÇE ( YETKİLİ KİŞİ İMZALI ) SEYAHAT TİCARİ İSE DAVETİYE(ORİJİNAL VE ISLAK İMZALI) / TURİSTİK İSE OTEL VE UÇAK REZERVASYONLARI ŞİRKETİN İMZA SİRKÜLERİ DERNEK VEYA TİCARET ODASINDAN FAALİYET BELGESİ ASLI ( SON 3 AYLIK ) TİCARET SİCİL GAZETESİ SIRKETİN VE ŞAHSIN SON 3 AYLIK BANKA CÜZDANI FOTOKOPİLERİ(İLK DEFA VİZE ALACAKLAR İÇİN ASILLARI) VERGİ LEVHASI FOTOKOPİSİ 30.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


NİJERYA TİCARİ VİZE İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLAR Nijerya Şirketinin Antetli Kağıdına Yazılmış Davet Mektubu Davet eden Nijerya Şirketinin son 3 yıllık Vergi Beyanı Davet eden Nijerya Şirketinin Oda Sicil Kayıt Sureti Davetiyeyi imzalayan Şirket Yetkilisinin Kimlik veya Pasaport Fotokopisi Nijerya Konsolosluğuna hitaben Şirket Antetli kağıdına İngilizce yazılmış müracaat dilekçesi. (Dilekçede seyahat sebebi,seyahat tarihleri ve gidecek şahsın şirketteki pozisyonu,Masrafların şirket tarafından karşılanacağı belirtilecek ve imzaya yetkili kişi tarafından imzalanmış ve kaşelenmiş olacak) Şirket imza sirküleri (fotokopi) İlk Kuruluş ve Son değişikliği gösteren Ticaret Sicil Gazetesi (fotokopi) Vergi Levhası Fotokopisi (İlgili son mali yılı gösterir olacak) Oda Sicil Kayıt Sureti ( Asıl ve Yeni Tarihli Olacak) Şirket Çalışanı ise S. S. NİJERYA TİCARİ VİZE İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLAR Nijerya Şirketinin Antetli Kağıdına Yazılmış Davet Mektubu Davet eden Nijerya Şirketinin son 3 yıllık Vergi Beyanı Davet eden Nijerya Şirketinin Oda Sicil Kayıt Sureti Davetiyeyi imzalayan Şirket Yetkilisinin Kimlik veya Pasaport Fotokopisi Nijerya Konsolosluğuna hitaben Şirket Antetli kağıdına İngilizce yazılmış müracaat dilekçesi.

30 Haziran 2020 | Vize Hizmetleri


Kategoriler