Vietnam - Kamboçya Turu Yurtdışı Turlar

VİETNAM & KAMBOÇYA TURU (7 GECE 9 GÜN)
TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL HAVALİMANINDAN TARİFELİ UÇUŞ
4* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

HANOI – SIEM REAP – SAIGON 

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – HANOİ 
Gezimizin ilk günü kalkıştan 3 saat önce Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Vietnam’a hareket. Yaklaşık 10,5 saatlik uçuşun ardından Vietnam’ın başkenti Hanoi’ye varış. Pasaport işlemleri sonrası 2010 yılında kuruluşunun 1000. Yılını kutlayan başkent Hanoi’de ki otelimize transfer ve dinlenme. Dinlenme sonrası belirtilen saatte Hanoi Gece Turu. Turumuzda Hanoi eski şehir merkezinin kurulduğu Hoan Kiem Gölü çevresindeki cadde ve sokakların gezilmesi. El sanatları ve bambu oyma işçiliklerinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Hang Hom Caddesi ve dünyaca ünlü çeşitli giyim ve aksesuar ürünlerinin imitasyonlarını bulabileceğimiz Hang Dau Caddesi’nin görülmesi. Ardından hemen hemen her şeyin satıldığı Dong Xuan Pazarı‘nda serbest zaman. Yerel restoranda alınacak akşam yemeğimizin ardından otelimize transfer ve konaklama.

ANATOLE HOTEL HANOİ 4* VB

2. Gün: HANOİ – (HALONG BAY TEKNE TURU) 
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Halong Bay Tekne Turu için otelimizden hareket. Rambo serisi de dahil Vietnam’da geçen birçok Hollywood filminden aşina olduğumuz, UNESCO Dünya kültür Mirasları Listesi’nde yer alan ve aynı zamanda Dünya’nın 7 harikasından biri kabul edilen Halong Bay’a varışımızın ardından Cruise teknemiz ile, Çok sayıda kireç ve mağara adalarını bünyesinde barındıran Ha Long‘da denizin içinden çıkan dik dağların ve uçurumların oluşturduğu masalsı manzarayı görüntüleyeceğiz. Yaklaşık 2000 dik adanın geniş bir alana yayıldığı körfezde, adalar arasındaki tekne gezintimiz esnasında doğal güzellikleri farklı açılardan fotoğraf çekme imkanı bulacağız. Ardından bu güzel doğa harikasının manzarasında yöresel lezzetleri tadılmayabileceğimiz öğle yemeğimizi almak üzere Geleneksel restoranımıza hareket ediyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından Hanoi ‘deki otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.
    
ANATOLE HOTEL HANOİ 4* VB

3. Gün: HANOİ – SİEM REAP
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, 1954 – 1976 yılları arasında Kuzey Vietnam‘ın, 1976 sonrasında ise günümüzdeki adı ile Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti‘nin başkentliğini yapan Hanoi’de şehir turumuza devam ediyoruz. 1969 yılında hayata veda eden ve “Ho Amca” olarak anılan Vietnam Bağımsızlık Hareketi Lideri Ho Chi Minh’in Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam‘ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı’nın görülmesi. Sonrasında Siem Reap’e gerçekleşecek uçuşumuz için Hanoi Havalimanı‘na hareket. Yerel havayolu ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında, sadece tapınakları ile değil butik otelcilik örnekleri, şık kafe ve restoranları ve canlı gece hayatı ile cazibe merkezi haline gelen ve Kamboçya‘nın dış dünyaya açılan yüzü olan Siem Reap ‘e varış. Otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.

CHHAY LONG ANGKOR HOTEL SİEM REAP 4* VB.

4. Gün: SİEM REAP
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından,  Kamboçya Güzelleri Turu için otelden hareket. Turumuzun ilk durağı olan, Khmer İmparatorluğu’nun en iyi devrinde inşa edilen ve çevresindeki orman tarafından sarmalanması sebebi ile yaklaşık 400 yıl boyunca terk edilmiş durumda kalmış, 1858 yılında Fransız arkeologlar tarafından tekrar gün yüzüne çıkartılmış dünya’nın en büyük tapınağı Angkor Wat’ın gezilmesi. Ardından, Angkor Wat’tan sonra inşa edilen ve Khmer İmparatorluğu’nun son başkenti olan 700 yıllık Angkor Thom’un görülmesi. Komşu ülkelerden gelen saldırılar ile terk edilince doğa tarafından yutulan ve ağaç kökleriyle kaplanan, aynı zamanda Angelina Jolie’nin Tomb Raider filmine de set olan Ta Prohm Tapınağı’nın görülmesi. Öğle yemeği ve kişisel ihtiyaçlar için verilen serbest zaman sonrası Angkor tapınakları içinde en eskisi olan ve Tanrı Şiva ‘ya adanan Baphuon Tapınağı’nın görülmesi. Bakheng Tepesi’ne kurulmuş olan ve ziyaretçilerine eşsiz günbatımı manzarası yaşatan 67 metre yükseklikteki Phonom Bakheng Tapınağı’nın görülmesi. Tapınak ziyaretleri sonrası, 1000 yıldan fazla süredir yaşayan bir gelenek olan Aspara dansı için hareket. Tanrılar ve şeytanların süt denizindeki savaşını ve bu savaşı tanrıların kazanmasının sembolü olarak Khmer kadınlarının sergilediği bu geleneksel dans gösterisi ve gösteri alanına ait restoranda alınacak akşam yemeği sonrasında otelimize transfer ve konaklama.

CHHAY LONG ANGKOR HOTEL SİEM REAP 4* VB.

5. Gün: SİEM REAP – (YÜZEN KÖY VE TONLE SAP GÖLÜ TEKNE TURU) – HO CHİ MİNH (SAİGON)
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından,  ve otelden çıkış işlemleri ardından Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan ve 150 ‘den fazla balık türüne, çok sayıda tatlı su yılanına ve siyam timsahlarına ev sahipliği yapan Tonle Sap Gölü’ne hareket. Her yıl 3 gün süren Dolunay ve Su Festivalleri‘ne ev sahipliği yapan Tonle Sap Gölü’nde, su üzerine kurulmuş hastane, restoran ve evlerden oluşan yüzen köyde yerli halkın yaşayışlarına yakından tanık olacağımız tekne turumuzu gerçekleştireceğiz. Tekne turumuz sonrası Saigon ‘a yapacağımız uçuş için Siem Reap Havalimanı‘na doğru hareket. Yerel havayolu ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında Vietnam‘ın en kalabalık ve gelişmiş şehri Ho Chi Minh City’e (eski adı ile Saigon) varış. Bizleri bekleyen özel araç ile otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.
ALAGON HOTEL 4* VB.

6. Gün: HO CHİ MİNH (SAİGON) – (CU CHİ SAVAŞ TÜNELLERİ TURU) - (SAİGON GECE TEKNE TURU)
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Cu Chi Savaş Tünelleri gezisi için otelimizden hareket. ABD – Vietnam Savaşı‘nın en önemli kırılma noktalarından biri olan, Vietkong gerillalarının kullandığı 1960 yılında Fransız işgali esnasında yapımına başlanan ancak ABD ile başlayan savaşta yapımı hız kazanan, toplamda 250 km. uzunluktaki girişleri ABD askerlerinin sığamayacağı kadar dar yapılan, Vietnamlı gerillaları ağır bombardımanlardan ve zehirli gaz saldırılarından koruduğu gibi farklı tuzak yöntemleri ile de birleştirilerek savaşın gidişatını değiştiren savaş tünellerinin gezilmesi. Ben Duoc Tüneli‘nden geçerek ulaşacağımız ormanda, savaş döneminden kalma tuzakların, tank tarafından açılan oyukların ve tünellerin dar kapaklarının görülmesi. Ardından Ho Chi Minh City (Saigon) şehir merkezine hareket. Eski adı Saigon olan ancak Vietnam Özgürlük Hareketi sonrasında ismi Ho Chi Minh City olarak değişen eski başkentte panoramik şehir turu. Şehrin kıyısında kurulduğu Mekong Nehri, arabadan çok kuralsızca motor bisikletlerin dolaştığı kaotik caddeleri, Notre Dame Katedrali, şehrin etkileyici dini mekanlarından olan Thien Tau Tapınağı, 1886 yılında günümüze kadar işlevine devam etmekte olan Merkez Posta Binası ve Saigon Opera Binası’nın görülmesi. Şehir turu sonrasında, yerel satıcılar tarafından çevrelenmiş dar caddelerde serbest zaman. Ardından Mekong Nehri üzerinde gerçekleştireceğimiz keyifli Saigon tekne gezintisinde, günün her saati canlı olan Saigon‘u ve şehrin hiç bitmeyen hareketliliği ve ışıkları altında akşam yemeğinin yenilmesi. Tekne turu sonrasında otelimize transfer ve konaklama.

ALAGON HOTEL SAİGON 4* VB. 

7. Gün: HO CHİ MİNH (SAİGON) – (Mekong Deltası Turu) 
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Mekong Nehri‘nin 9 ayrı kol halinde Güney Çin Denizi‘ne döküldüğü yer olan Vietnam’ın yiyecek ambarı olarak da bilinen Mekong Deltası’na hareket. Mekong Deltası‘na doğru giderken pirinç yufkası ve kağıdı yapan insanları gözlemleyerek, deltanın en büyük limanı My Tho‘ya varış. Yüzen pazar yerlerini, yerel halkın su üzerindeki yaşantısını ve nehirle deniz arasında oluşan adacıkların görülmesi. Bu adacıklardan biri olan ve harika tropikal bahçelerine sahip Thoi Son’un gezilmesi. Mekong Deltası‘nda yapacağımız tekne turu sonrası yerel restoranda öğle yemeğinin alınması. Serbest zaman sonrası Saigon’daki otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.

ALAGON HOTEL SAİGON 4* VB. 

8. Gün: HO CHİ MİNH (SAİGON) – İSTANBUL
Otelde alacağımız Kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Şehir merkezine hareket. Tam gün alışveriş için serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma ve Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemleri sonrası İstanbul’a hareket. Yaklaşık 12.5 saatlik uçuş sonrası ertesi gün sabah saatlerinde İstanbul’a varış ve keyifli turumuzun sonu.

TUR FİYATLARI

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•    İstanbul – Hanoi /  Ho Şi Min – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
•    Yerel havayolları ile Hanoi – Siem Reap arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Yerel havayolları ile Siem Reap – Ho Chi Minh (Saigon) arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Tüm uçuşlara ait havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
•    4* Otellerde Konaklama
•    Otelde alınan Sabah kahvaltıları 
•    Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir) 
•    Tur boyunca kullanılacak Lüks Araç ve profesyonel şoförlük hizmeti
•    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
•    Cu Chi Savaş Tünelleri Turu
•    Halong Bay Tekne Turu + öğle yemeği
•    Yüzen Köy ve Tonle Sap Gölü Tekne Turu
•    Saigon Gece Tekne Turu + Akşam yemeği
•    Mekong Deltası Tekne turu + öğle yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•    Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)
•    Çok girişli Vietnam Vizesi (55 USD) (Misafirler tarafından ülkeye ilk girişte kapıda yetkililere ödenmektedir. Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları muaftır.)
•    Vietnam ‘a giriş için C1 belgesi  (100 USD)
•    Kamboçya Vizesi (30 USD) (Misafirler tarafından ülkeye girişte kapıda yetkililere ödenmektedir) 
•    Her türlü otel ekstraları
•    Şahsi harcamalar
•    Yemeklerde ve molalarda alınacak içecekler 
•    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen müze ve ören yeri giriş ücretleri
•    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen Öğle yemekleri

MUTLAKA OKUYUNUZ
Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları yerel hava yolları tarafından belirlenmekte olup, acentemiz sorumluluğunda değildir.

Hanoi – Siem Reap, Siem Reap – Ho Chi Minh (Saigon) arası yerel havayolu firması ile sağlanan ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu yerel uçuş biletleri tutarı cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

Vize ile ilgili önemli notlar;

Vietnam‘a yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. (Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları ise Vietnam‘a girişlerde vizeden muaftır. )Vietnam vizesi alabilmek için (Çok girişli) C1 Belgesi alınması zorunludur. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 55 USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.
Kamboçya ‘ya yapılacak seyahatlerde yeşil pasaport sahipleri de dahil tüm T.C. vatandaşları için vize gerekmektedir. 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) ile misafirlerimiz ülkeye girişte (kapıda) 30 USD ödeme yaparak vizelerini alabilmektedirler. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.
Geziye katılabilmek için  seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport geçerlilik süresini kontrol etmek misafirlerimizin sorumluluğundadır. Pasaport süresi bitmiş veya 6 aydan az kalmış yolcularımızın tura katılamaması veya ülkeye giriş yapamaması durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.  Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Tura Başlarken;

Değerli Misafirlerimiz Öncelikle Vietnam & Kamboçya turumuzda firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 3 saat önce iç hat ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Dönüş uçak biletinizi seyahatiniz boyunca yanınızda bulundurunuz.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.

PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza USD almanız önerilir. 

İNTERNET: İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz. Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.

SAĞLIK: Turumuzda gideceğimiz ülkelerde Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

ELEKTRİK: Gideceğimiz ülkelerdeki prizler Türkiye ile aynı değildir. Dönüştürücü almanız önerilir.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanızı tavsiye ederiz. 

Çok Önemli Notlar;

1 – Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin
otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün
olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür.
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3 yatak standart
yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye
ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye
ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili
sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen
ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami
yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir.
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi
noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
9 – Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve
ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını
kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin
münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki
yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet
düzenlenmektedir.
12 – Covid 19 salgını dolayısıyla İki ülke arasında mutabakata varılan seyahat kuralları doğrultusunda uçuş saatleri, otel konaklaması ve tur programında değişiklikler olabilir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, (0212) 525 02 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ