Uzakdoğu Başkentler Turu Yurtdışı Turlar

UZAKDOĞU BAŞKENTLER TURU 
TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN TARİFELİ UÇUŞ
4* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

BANGKOK –  KUALA LUMPUR – SİNGAPUR 

1. Gün: İSTANBUL – BANGKOK 
Gezimizin ilk günü kalkıştan 3 saat önce Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Tayland’a hareket.

(Geceleme uçakta olacaktır)

2. Gün: BANGKOK
Yaklaşık 10 saatlik uçuşumuzun ardından sabah saatlerinde Tayland’ın başkenti Bangkok’a varış. Bangkok ‘a varışımız sonrasında aracımıza yerleşme ve panoramik şehir turu. Krallık rejimi ile yönetilen Tayland’ın kralının ikametgahı (malikane), Oturan Buddha Heykeli, Parlamento Binası, Çiçek Pazarı ve Demokrasi Anıtı’nın görülmesi. Şehir turu sonrası Chao Phraya Nehri üzerinde tekne gezintimiz ile birlikte açık büfe akşam yemeğimizin alınması. Canlı müzik eşliğinde keyifli bir tekne turu. Tur sonrasında otelimize transfer ve konaklama.

4* Forum Park Hotel vb.

3. Gün: BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından egzotik Uzak Doğu‘nun karakteristik ve kültürel değerlerini en fazla hissedeceğimiz ilk durak Hindistan Cevizi Çiftliği‘nin ziyaret edilmesi. Hindistan cevizi ağacının yerel halk tarafından tüm kullanım şekillerini gözlemledikten sonra, bu ağaçtan yapılan hediyelik eşyaları satın alabilmek için kısa bir serbest zaman. Ardından Tay stili tekneler ile Yüzen Çarşı‘ya hareket. Nehir üzerindeki kanolardan oluşan tezgahlarda hediyelik eşyaların, tropik meyve ve sebzelerin satıldığı dünyaca ünlü Yüzen Çarşı‘da alış veriş için serbest zaman. Yüzen Çarşı turumuz sonrasında Yılan Çifliği’ne giderek piton ve kobra gibi yılanlarla yapılan şovların izlenmesi. Ardından bir diğer ziyaret noktamız Bangkok ‘taki en büyük tapınak olarak bilinen Wat Pho’nun görülmesi. Ayakları ve gözleri sedefle işlenen, 45 metre uzunluğunda, 15 metre yüksekliğinde olan ve altınla kaplanan Yatan Buddha’yı ziyaret edilmesi. Chao Phraya Nehri‘nin kenarında konumlandırılmış, Bangkok‘un en büyük açık hava projelerinden birisi olan, aynı çatı altında alışverişi, eğlenceyi, farklı mutfaklara ait yemekler sunan restoranları, kültürel etkinlikleri ve Bangkok gece hayatını deneyimleyebileceğimiz Asiatique Riverfront‘da serbest zaman. Akşam yemeğimizi alacağımız lokal restorana hareket. Akşam yemeğimizden hemen sonra Bangkok‘da dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerini ve her türlü hediyelik eşyaları bulabileceğiniz ekonomik alışveriş bölgelerinden birisi olan Patpong Gece Pazarı’nda serbest zaman. Otelimize transfer ve konaklama. 

4* Forum Park Hotel vb.

4. Gün: BANGKOK – KUALA LUMPUR
Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolunun uçuş saatine bağlı olarak kahvaltı otelde alınabilir ya da uçakta kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Kuala Lumpur’a gerçekleştireceğimiz uçuş için Bangkok Havalimanı’na transfer. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından, Güneydoğu Asya’nın en gelişmiş şehirlerinden biri olan ve Malezya’nın kültür ve finans başkenti olan Kuala Lumpur’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile şehir merkezine transfer. Kuala Lumpur şehir turumuza şehrin simgesi Petronas İkiz Kuleleri’yle başlıyoruz. 44. Katta kuleleri bağlayan Skybridge ve çıkılabilecek en yüksek kat olan 88. Katına çıkmak isteyen misafirlerimiz özel yapılmış hızda asansörüyle 170 metreyi birkaç dakika içinde 88. kata çıkıp tüm şehri buradan seyredip fotoğraflayabilirler. Kulelere çıkmak arzusunda olmayan misafirlerimiz ise İkiz Kulelerin önünde KLCC parkta fotoğraf çekebilir. Belirtilen saatte buluştuktan sonra Hindular için kutsal olan Batu Mağaralarını görmek için İkiz Kuleler’den hareket. Kuala Lumpur’un 15 km kuzeyinde yer alan Batu Mağarası, dünyanın en büyük Hindu mağara tapınağı olarak geçiyor. Yer seviyesinden yaklaşık 100 metre yüksekte, 400 milyon yaşındaki dik kireç taşı kayalıklarının içerisindeki mağara kompleksi, Temple Cave, Dark Cave ve Art Gallery Cave olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Dünyanın en büyük heykeli olan 43 metre yüksekliğindeki Lord Murugan heykeli, Batu Mağarasının önünde yükseliyor. Batu mağaralarından sonra Kuala Lumpur Merdeka (Özgürlük) Meydanına doğru ilerliyoruz. Ulusal Müze, Kuala Lumpur Şehir Galerisi, Sultan Abdul Samad Binası ve İslam Sanat Kitaplarının yer aldığı Kütüphanesi ve 7000’de fazla esere ev sahipliği yapan İslam Sanat Müzesine geziyoruz. Öne çıkan özellikler arasında, Hindistan’daki Tac Mahal, Mekke’deki Mescid-i Haram’ın ve Özbekistan’daki Emir Timur Mozolesi gibi ünlü binaların reprodüksiyonlarının sergilendiği İslam Mimarisi Galerisine hayran kalacaksınız. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra hediyelik eşya alışverişi için Central Market’e hareket. Beklentiyi çok fazla yüksek tutmamakla birlikte Malezya’ya özgü hediyelik eşyalar bulabileceğiniz bu güzel çarşıda alışveriş için serbest zaman. Central Market’te karikatüristler, ressamlar, ahşap oymacılar ve tarçın kabuğundan yapılan süs eşyaları satan yegâne mağazalar göreceksiniz. Belirtilen saatte toplanma ve Shah Alam şehrine hareket. 1988 yılında açılan ve 4 minaresiyle görenleri kendisine hayran bırakan Sultan Salahuddin Aziz Shah Camiinin görülmesi. Bu camii, dünyadaki en büyük camilerden biri, uzakdoğunun ikinci büyük camisidir. Aynı zamanda mavi renkler kullanılan mimarisi ise Sultanahmet Camiinin turistler tarafından söylenildiği gibi ‘Blue Mosque’ (Mavi Cami) olarak da anılır. Tam gün şehir turu sonrası otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

4* Vivatel Hotel vb.

5. Gün: KUALA LUMPUR – PUTRAJAYA 
Sabah kahvaltısının ardından belirtilen saatte buluşup Malezya’nın gelecek başkenti olan Putrajaya’ya doğru hareket ediyoruz. Putrajaya şehri, Malezya’nın mimarisini özenle hazırlayıp, gelecekte başkenti Kuala Lumpur’dan tamamen bu şehre aktaracağı en düzenli şehridir. Şehir turu başlangıcımızda, her biri farklı bir ülkeden alınmış simgesel köprülerin şehri süslediğini gözlemliyor, bir tanesinde durup fotoğraf çekiliyoruz. Malezya Turizm Bakanı’nın da dediği gibi, dünyanın her özel simgesel köprülerini görmek için sadece bu şehre gelmeniz yeterli. Daha sonra PICC’ ne çıkıp şehre tepeden bakıyoruz. Buradan sonraki durağımız Putrajaya Camii. İç ve dış mimarisinde ağırlıkla pembe renk kullanılan bu camii açılmış bir çiçeği andırırken aynı zamanda Pembe Camii olarakta adlandırılır. Putra Meydanı’nda biraz dinlendikten sonra, 2009’da açılan Tuanku Mizan Zainal Abidin Camii’ne gidiyoruz. Bu camiinin yeri ve mimarisi kendini diğer camilerden farklı kılar. 6000 ton paslanmaz çelikten inşa edilen camide sesler yankı yapmaz. Camii göl kenarında, arka tarafında ise şeriat mahkemesi vardır. İçerde namaz kıldığınızda bir tarafa selam verdiğinizde gölü, diğer tarafınıza selam verdiğinizde ise mahkemeyi görürsünüz. Mimarinin özellikle bu ikisinin arasına inşa edilmesinin sebebi ise hem dünyayı hem ahireti hatırlatma amaçlıdır.  Tam gün şehir turu sonrası otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

4* Vivatel Hotel vb.

6. Gün: KUALA LUMPUR – SİNGAPUR
Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolunun uçuş saatine bağlı olarak kahvaltı otelde alınabilir ya da uçakta kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Singapur uçuşumuz için Kuala Lumpur Havalimanı’na hareket. Gerçekleştireceğimiz 1 saatlik uçuş sonrasında Singapur’a varışımız sonrası Singapur’un en önemli camileri ile tanıyacağımız turumuza başlıyoruz. Sultan Cami, Hacı Muhammed Cami, Temenggong Daeng İbrahim Cami, Ömer Cami ve bazı Osmanlı eserlerinin de korunduğu Ba’alwie Camisi göreceğimiz yerler arasında. Soyu Osmanlılara dayanan
Alataş ailesi tarafından 1954 yılında yaptırılan bu camide bazı Osmanlı eserleri de korunmaktadır. Ayrıca Abdulhamid hanın son elçisi Ataullah Efendinin kabrini de belki ziyaret etme şansı buluyoruz. Turumuz sonunda Marina bölgesinde fotoğraf çekimi için serbest zaman belirtilen saatte toplanma ve otele hareket. Akşam yemeği ve konaklama.

4* Village Katong Hotel vb.

7. Gün: SİNGAPUR - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından ilk olarak, Faber tepesinden teleferik ile eşsiz manzaralara tanık olacağımız yolculuğumuz sonrasında heyecan verici etkinliklere, temalı eğlence merkezlerine, ödüllü kaplıcalara, yemyeşil yağmur ormanlarına ve plajlara ev sahipliği yapmakta olan Sentosa Adası’na varış. Burada verilecek serbest zamanın ardından Singapur’un farklı türlerdeki Orkide çiçeklerini göreceğimiz National Orchard Garden’ın gezilmesi. Singapur’un en popüler Mall (AVM) ‘larının bulunduğu, Asya’nın Shanzelizesi olarak da bilinen, iki kilometre uzunluğundaki Orchard’da alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Serbest zamanın ardından dönüş uçuşumuz için Singapur Havalimanı’na hareket. Bilet, bagaj ve gümrük işlemleri sonrasında  İstanbul’a hareket. 

(Geceleme uçakta olacaktır)

8.Gün: İSTANBUL
Yaklaşık 12 saatlik uçuş sonrası sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı’na varış ve keyifli turumuzun sonu.

TUR FİYATLARI

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
•    Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bangkok / Singapur – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
•    Yerel havayolları ile Bangkok – Kuala Lumpur / Kuala Lumpur- Singapur arası ekonomi sınıfı uçak biletleri (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
•    4* Otellerde 5 gece konaklama (2 Gece Bangkok – 2 Gece Kuala Lumpur – 1 Gece Singapur)
•    Havaliman -  Otel - Şehirler arası transferler
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Müze ve Örenyeri giriş ücretleri
•    Chao Phraya tekne gezisi ücreti
•    Otelde alınan sabah kahvaltısı
•    Akşam yemekleri
•    Profesyonel rehberlik hizmeti
•    Yerel rehber hizmeti
•    Otopark ve Check Point Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
•    Şahsi harcamalar
•    Otel Ekstraları
•    Öğle yemekleri
•    Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
•    Yemeklerde ve molalarda alınacak tüm içecekler 

MUTLAKA OKUYUNUZ
Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır. 

Gezimiz, minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat Hünkar Turizm'in sorumluluğunda değildir.

Bangkok –  Kuala Lumpur, Kuala Lumpur  – Singapur arası yerel havayolu firması ile sağlanan ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu yerel uçuş biletleri tutarı cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. 
Geziye katılabilmek için  seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport geçerlilik süresini kontrol etmek misafirlerimizin sorumluluğundadır. Pasaport süresi bitmiş veya 6 aydan az kalmış yolcularımızın tura katılamaması veya ülkeye giriş yapamaması durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.  Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Tura Başlarken;
Değerli Misafirlerimiz öncelikle Uzakdoğu Turunda firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri Program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 3 saat önce iç hat ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.

PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza DOLAR almanız önerilir. Tayland’ın para birimi  Baht’tır. 1 TL yaklaşık 4.5 Baht’tır. 1 Euro yaklaşık 35 Baht’tır. Malezya’nın para birimi Ringgit’tir. 1 USD yaklaşık 4,25 Ringgit, 1 Euro yaklaşık 5 Ringgit’tir. 1 TL 0.65 Ringgit’tir. Singapur para birimi Singapur dolarıdır. Dolar veya Euro her ikisi de kullanılabilir para birimleridir. 

İNTERNET: İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz.  Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.

SAĞLIK: Uzakdoğu’da Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

ELEKTRİK: Tur esnasında gezeceğimiz ülkelerde elektrik prizleri Türkiye ile farklıdır. Prizlerin uymadığı yerlerde sorun yaşamamak için elektronik mağazalarında satılan dönüştürücü alabilirsiniz.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanız tavsiye ederiz.

Çok Önemli Notlar;

1 – Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin
otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün
olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür.
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3 yatak standart
yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye
ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye
ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili
sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen
ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami
yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir.
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi
noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
9 – Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve
ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını
kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin
münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki
yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet
düzenlenmektedir.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, (0212) 525 02 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ