Otobüs İle Baştan Başa Balkan Turu (İstanbul Başlar) Yurtdışı Turlar

Baştan Başa Balkan Turu

Lüks Turizm Otobüsleri ile İstanbul Başlar

4 YILDIZLI OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

KAVALA – SELANİK – ÜSKÜP – KALKANDERE – STRUGA – OHRİD – TİRAN – İŞKODRA – BUDVA – KOTOR – DUBROVNİK – TREBİNJE – POÇİTEL – BLAGAY MOSTAR – SARAYBOSNA – BELGRAD – SOFYA – PLOVDİV 

1.GÜN  İSTANBUL – TEKİRDAĞ – KAVALA

Turumuzun İlk günü İstanbul’da belirlenen noktada buluşma sonrası Tekirdağ üzerinden İpsala Sınır Kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Kavala şehrine hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sabah saatlerine kadar sürmektedir.

2.GÜN  KAVALA – SELANİK – ÜSKÜP

Sabah saatlerinde Kavala’ya varışımızla beraber kahvaltımızı aldıktan sonra yapacağımız Kavala şehir turunda görülecek yerler arasında; Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Tarihi Su Kemeri, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yaptırılan sonrasında Kiliseye çevrilen Maktul İbrahim Paşa Camii (Aziz Paul Kilisesi) ve Kavala Limanı bulunmaktadır. Kısa süreli fotoğraf molasının ardından Selanik şehrine hareket ediyoruz. Selanik şehir turunda görülecek yerler arasında; Aziz Dimitrios Kilisesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Evi, Selanik’in fethinde önemli rol oynayan Anadolu Beylerbeyi Hamza Bey adına yaptırılan Hamza Bey Camii, Bizans ve Batı Avrupa mimarisinin karakteristlik örneğini yansıtan Aristoteles Meydanı, Osmanlı döneminde zindan olarak kullanılan Beyaz Kule ve Kordon bulunmaktadır. Tur sonrası öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Üsküp şehrine hareket ediyoruz. Üsküp şehir turunda görülecek yerler arasında; Çevresinde yer alan simge yapılarla Makedonya Meydanı, Makedonyalılar için büyük öneme sahip Büyük İskender Anıtı, Vardar Nehri’nin iki yakasını birleştiren Fatih Sultan Mehmet Köprüsü olarak da bilinen Taş Köprü, Davut Paşa Hamamı, Kapan Han, Güzel Sanatlar Fakültesi olarak hizmet veren Sulu Han, Kurşunlu Han, Murat Paşa Camii ve Mustafa Paşa Camii bulunmaktadır. Ardından Türk çarşısında serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası konaklayacağımız otele transfer akşam yemeğinin alınması ve konaklama.

SULTAN HOTEL 4* VB.

3.GÜN  ÜSKÜP – KALKANDELEN – STRUGA – OHRİD

Otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Matka Kanyonu’na hareket ediyoruz. Kısa süreli fotoğraf molasının ardından Kalkandelen’e hareket ediyoruz. Kalkandelen şehir turunda Hurşide ve Mensure Hanım tarafından yaptırılan Alaca Camii’ni ve Kanuni Sultan Süleyman’ın hasekilerinden Mahidevran Sultan’ın ağabeyi Server Ali Baba tarafından kurulan Harabati Baba Tekkesini ziyaret ediyoruz.  Kalkandelen turumuz sonrası Ohrid şehrine hareket ediyoruz. Yol üzerinde Struga’yı panoramik olarak görüp Ohrid’e varışla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında; Tarihi Çınar Meydanı, Zeynelabidin Paşa Camii (Tekke Camii), Pir Mehmet Hayati Halveti Tekkesi, Maraşlı Ali Paşa Camii, Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ohrid incisi alışverişi yapabileceğiniz Ohrid Çarşısı ve Safranbolu evlerinin benzeri Osmanlı Konakları bulunmaktadır. Tur sonrası yapacağımız Tekne turu sonrası akşam yemeğinin alınması ve konaklama.

PRESTİGE HOTEL 4* VB.

4.GÜN  OHRİD – TİRAN – İŞKODRA

Otelde alınan kahvaltı sonrası İlk olarak Ohrid Gölü’nün doğduğu ve olağanüstü manzaralara evsahipliği yapan Sv. Naum’u görüyoruz. Ardından  Tiran şehrine hareket ediyoruz. Tiran şehir turunda görülecek yerler arasında;  Parlamento Binası, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Birçok Tarihi yapıya ev sahipliği yapan İskender Bey Meydanı, Arnavutların Ulusal kahramanı a    dına yaptırılan İskender Bey Heykeli, Gazi Ethem Bey Camii, Ethem Bey tarafından inşa ettirilen Tarihi Saat Kulesi ve Ulusal Müze bulunmaktadır. Turumuz sonrası öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İşkodra şehrine hareket ediyoruz yürüyerek yapacağımız şehir turunda Hz Ebubekir Camii ve Tarihi İşkodra sokaklarını arşınlayacağız Konaklama İşkodra’daki otelimizde.

GARDENLAND HOTEL 4* VB.

5.GÜN  İŞKODRA – BUDVA – KOTOR – DUBROVNİK – TREBİNJE

Otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Adriyatik’in incisi Sveti Stefan’ı panoramik olarak göreceğimiz bir tepede fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Karadağ’ın en güzel şehirlerinden Budva’yı otobüsten görüp Kotor şehrine varıyoruz. Kotor şehir turunda görülecek yerler arasında; Eski Şehir, Aziz Tripun Kilisesi, Nikola Kilisesi ve Saat Kulesi bulunmaktadır. Kısa süreli fotoğraf molasının ardından Dubrovnik şehrine hareket ediyoruz. Dubrovnik şehir turunda görülecek yerler arasında; İtalyan Mimar Onofrio tarafından kentin su ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmış Büyük Onofrio Çeşmesi, şehrin yazılı arşivine ev sahipliği yapan Franciscan Manastırı, Dünya’nın en eski 3. Eczanesi, tarihi evlerle çevrili meşhur Stradun Caddesi, Orlando Heykeli, ünlü şair İvan Gundilic’in Heykeli ve Knez Köşkü bulunmaktadır. Tur sonrası Trebinje şehrine hareket konaklayacağımız otele transfer akşam yemeğinin otelde alınması ve konaklama otelimizde.

HOTEL LEOTAR 4* VB.

6.GÜN  TREBİNJE – POÇİTEL – BLAGAY – MOSTAR – SARAYBOSNA

Otelde alınan kahvaltı sonrası ilk olarak Poçitel Köyü’ne hareket ediyoruz. Poçitel Köyü’nde görülecek yerler arasında; Osmanlı Devletin’de benzersiz bir sınır karakolu hüviyetini kazanan Poçitel Kalesi, namaz vakitlerini gösteren Saat Kulesi, Şişman İbrahim Paşa Camii ve Neretva Nehri bulunmaktadır. Kısa süreli fotoğraf molasının ardından Buna Nehri kenarına kurulan Alperenler Tekkesi’ne hareket ediyoruz. Horasan Erenleri tarafından su kaynağının çıkış noktasına kurulan tekke ziyaretinin ardından Mostar şehrine hareket ediyoruz. Mostar şehir turunda görülecek yerler arasında; Mimar Hayrettin tarafından yapılan Tarihi Mostar Köprüsü, Bakırcılar Çarşısı, Koski Mehmed Paşa Camii, Müslüm Bey Konağı ve Karagöz Bey Camii bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zamanın ardından Saraybosna’ya hareket ediyoruz. Saraybosna şehir turunda görülecek yerler arasında; Milli Kütüphane, İnat Evi, Fatih Camii, Latin Köprüsü, Sönmeyen Ateş Anıtı, İsa’nın Kalbi Katedrali, Gazi Hüsrev Bey Camii, Başçarşı Sebili, Aliya İzzetbegoviç‘in Anıt mezarı ve Şehitlik ziyareti bulunmaktadır. Tur sonrası Başçarşı’da akşam yemeğinin alınması konaklayacağımız otele transfer ve konaklama.

HOLLYWOOD HOTEL 4* VB.

7.GÜN  SARAYBOSNA – BELGRAD

Otelde alınan kahvaltı sonrası Belgrad şehrine hareket ediyoruz. Belgrad şehir turunda görülecek yerler arasında; fethinin Kanuni Sultan Süleyman’a nasip olduğu Avrupa’ya açılan kapı Belgrad Kalesi, Osmanlı’dan kalan eserlere ve parklara ev sahipliği yapan Kale Meydan, Sokullu Mehmet Paşa Anısına yapılan Çeşme, Petrovaradin Muharebesinde şehit düşen Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden Paşa Konağı, Askeri Müze ve Bayraklı Camii bulunmaktadır.  Ardından mağaza  ve mimarisi ile İstiklal Caddesinin benzeri diyebileceğimiz Knez Mihailova Caddesinde serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası akşam yemeğinin alınması konaklayacağımız otele transfer ve konaklama.

HOTEL STERLİNG 4* VB.

8.GÜN  BELGRAD – SOFYA

Otelde alınan kahvaltı sonrası Sofya şehrine hareket ediyoruz. Sofya şehir turunda görülecek yerler arasında; Alexander Nevski Katedrali, Bulgar Bilimler Akademisi, Aya Sofya Kilisesi, Aziz Nikola Kilisesi, Ülkenin en önemli sanatçılarının sahne aldığı Ivan Vazov Ulusal Tiyatrosu, Osmanlı’nın bölgeden ayrılışı ile Ulu Cami’den müzeye dönüştürülen Arkeoloji Müzesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Sofya’da inşa edilen en eski yapı ünvanını taşıyan Aziz George Rotunda Kilisesi, Mimar Sinan tarafından hazırlanan Kubbesi ve mimarisi ile Osmanlı’yı günümüze taşıyan Banyabaşı Camii bulunmaktadır. Ardından adını Vıtoşha Dağından alan birçok ünlü marka ve restaurantın bulunduğu Vitoşha Bulvarı’nda serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası konaklayacağımız otele transfer akşam yemeğinin alınması ve konaklama.

FESTA HOTEL 4* VB.    

9.GÜN  SOFYA – PLOVDİV – EDİRNE – İSTANBUL

Otelde alınan kahvaltı sonrası Filibe (Plovdiv) şehrine hareket ediyoruz. Filibe şehir turunda görülecek yerler arasında; Sultan 1. Murat Hüdavendigar döneminde yaptırılan İslam sanatının en güzel işlemelerini taşıyan Cuma Camii, Roma İmparatoru Hadrian tarafından yaptırılan Roma Stadyumu, Rumeli Beylerbeyi tarafından yaptırılan Sarı Mektep, Dzhambaz ve Nebet tepelerinin tam ortasında bulunan 7000 izleyici kapasitesine sahip Antik Roma Tiyatrosu, Osmanlı mimarisi ile tasarlanmış Fransız yazar Lamartine’in Evi, Plovdiv’in en eski kiliselerinden Aya Konstantin Kilisesi, Nedelya Kilisesi, Argır Kuyumcuoğlu Evi, Balabanov Evi ve Roma döneminde Akropolis kalesine giriş için yapılmış Hisar Kapı bulunmaktadır. Tur sonrası Alexander Caddesinde alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gümrük ve Pasaport işlemleri sonrası Kapıkule Sınır Kapısı’ndan ülkemize giriş yapıyoruz. Edirne yolu üzerinden vereceğimiz molalar ile İstanbul’a varış ve turumuz son buluyor.

TUR FİYATLARI

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
•    4* otellerde iki kişilik odalarda konaklama
•    Açık büfe sabah kahvaltıları
•    Açık büfe veya Set menü Akşam yemekleri 
•    Tur boyunca kullanılacak lüx otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
•    Profesyonel rehberlik hizmeti
•    Şehir vergileri
•    Müze ve ören yerleri

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

•    Şahsi harcamalar
•    Otel ekstraları
•    Seyahat sigortası – Türkiye’den çıkmadan yapılır
•    Yurtdışı çıkış harcı – İstanbul Havalimanı  veya Ziraat Bankasında ödenir 
•    Programda belirtilmeyen tur ve transferler
•    Öğlen Yemekleri
•     Yemeklerde ve molalarda alınacak extra içecekler 

Tura Başlarken;

Değerli Misafirlerimiz sizleri program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 2 saat önce iç hat ise 1 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.

PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza EURO almanız önerilir Yerel paraya çevrilmesi en masrafsız olan para birimidir.

İNTERNET: İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz. Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.

SAĞLIK: Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanız tavsiye ederiz.

Çok Önemli Notlar;

1 – Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür.
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir.
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
9 – Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir. 

Mutlaka Okuyunuz:

Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişibaşı 200 CZK ile 4000 CZK arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya www.hunkarvize.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, (0212) 525 02 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ